Dobbelt-fjedersplitter - metal, galvaniseret - længde 75 til 120 mm - pris pr. stk. og salgsenhed

Indsatsområde
  • Fjedersplitten er ideel som bindetilbehør, for eksempel inden for kvægavl.
Beskrivelse
  • Fjedersplitten er fremstillet af metal og galvaniseret.
Tekniske data
  • Materiale - metal, galvaniseret
  • Materialetykkelse - 3 til 6 mm
  • Længde - 75 til 120 mm
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Materialetykkelse
Længde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 120230101001
Udførelse
Materialetykkelse3 mm
Længde75 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 166,00
(DKK 1,66 / stk.)
inkl. momsDKK 166,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 120230101002
Udførelse
Materialetykkelse4 mm
Længde90 mm
VE100 stk.
Produktsikkerhed
DKK 257,00
(DKK 2,57 / stk.)
inkl. momsDKK 257,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 120230101003
Udførelse
Materialetykkelse5 mm
Længde110 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 196,00
(DKK 3,92 / stk.)
inkl. momsDKK 196,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 120230101004
Udførelse
Materialetykkelse6 mm
Længde120 mm
VE50 stk.
Produktsikkerhed
DKK 302,00
(DKK 6,04 / stk.)
inkl. momsDKK 302,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 120230101005
Udførelse
Materialetykkelse3 mm
Længde75 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 28,70
(DKK 2,39 / stk.)
inkl. momsDKK 28,70
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 120230101006
Udførelse
Materialetykkelse4 mm
Længde90 mm
VE12 stk.
Produktsikkerhed
DKK 38,50
(DKK 3,21 / stk.)
inkl. momsDKK 38,50
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 120230101007
Udførelse
Materialetykkelse5 mm
Længde110 mm
VE6 stk.
Produktsikkerhed
DKK 37,00
(DKK 6,17 / stk.)
inkl. momsDKK 37,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 120230101008
Udførelse
Materialetykkelse6 mm
Længde120 mm
VE3 stk.
Produktsikkerhed
DKK 33,20
(DKK 11,07 / stk.)
inkl. momsDKK 33,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: albert kerbl, Fjedersplit, Dobbelt-fjedersplit, Fjedersplitter, Bindetilbehør