Borst-Gussow pensel - blegede kinabørster - kort skaft - størrelse 2 til 16 mm - pakke med 12 stk. - pris pr. pakke

Indsatsområde
  • Små pensler er særligt velegnede til opløsningsmiddelholdige materialer
  • Til male- og lakérarbejde med særlige krav
Beskrivelse
  • Meget modstandsdygtig
  • Ingen tab af de gode udglatningsegenskaber
  • Fremragende farveholdeevne
  • Fremragende spændstighed
Tekniske data
  • Materiale - lyse, blegede kinabørster
  • Størrelse - 2 til 16 mm
  • Pakke - 12 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (7)
grænse udvælgelse
Størrelse
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 106700053202
Udførelse
Størrelse2 mm
VE12 stk.
Pris pr. pakke
Produktsikkerhed
DKK 112,00
(DKK 9,33 / stk.)
inkl. momsDKK 112,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106700053204
Udførelse
Størrelse4 mm
VE12 stk.
Pris pr. pakke
Produktsikkerhed
DKK 127,00
(DKK 10,58 / stk.)
inkl. momsDKK 127,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106700053206
Udførelse
Størrelse6 mm
VE12 stk.
Pris pr. pakke
Produktsikkerhed
DKK 102,00
(DKK 8,50 / stk.)
inkl. momsDKK 102,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106700053208
Udførelse
Størrelse8 mm
VE12 stk.
Pris pr. pakke
Produktsikkerhed
DKK 148,00
(DKK 12,33 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106700053210
Udførelse
Størrelse10 mm
VE12 stk.
Pris pr. pakke
Produktsikkerhed
DKK 148,00
(DKK 12,33 / stk.)
inkl. momsDKK 148,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 106700053212
Udførelse
Størrelse12 mm
VE12 stk.
Pris pr. pakke
Produktsikkerhed
DKK 165,00
(DKK 13,75 / stk.)
inkl. momsDKK 165,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 106700053216
Udførelse
Størrelse16 mm
VE12 stk.
Pris pr. pakke
Produktsikkerhed
DKK 191,00
(DKK 15,92 / stk.)
inkl. momsDKK 191,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Storch, Borst-Gussow pensel, Blegede kinabørster, Pensel