Bjælkevinkel - indvendigt undersænket - uensbenet - VE 10, 20 eller 48 stk. - pris pr. VE

Indsatsområde
  • Bjælkevinklen er velegnet til brug i industri, håndværk og hobbyområdet.
Beskrivelse
  • Bjælkevinklen er uensbenet og indvendigt undersænket.
Tekniske data
  • VE - 10, 20 eller 48 stk.
  • Pris pr. VE
Artiklen leveres kun i hele salgsenheder.
Udførelse (16)
grænse udvælgelse
Type
A1
A2
Bredde
Materialetykkelse
Skruehuller
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Type A1 A2 Bredde Materialetykkelse Skruehuller VE pris ex. moms
38245x180672 Rustfrit stål, materialenr. 1.4301, DIN 17440 100 mm 75 mm 30 mm 3 mm 5 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 436,00
(DKK 43,60 / stk.)
inkl. momsDKK 436,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x180689 Rustfrit stål (V2A) 80 mm 40 mm 30 mm 2 mm 5 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 235,00
(DKK 23,50 / stk.)
inkl. momsDKK 235,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x19749 brun 80 mm 40 mm 30 mm 2 mm 5 (Ø 4 mm) 20 stk.
DKK 195,00
(DKK 9,75 / stk.)
inkl. momsDKK 195,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x190091 brun 100 mm 75 mm 30 mm 3 mm 5 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 135,00
(DKK 13,50 / stk.)
inkl. momsDKK 135,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200189 galvaniseret 100 mm 75 mm 30 mm 3 mm 5 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 61,60
(DKK 6,16 / stk.)
inkl. momsDKK 61,60
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x201971 galvaniseret 100 mm 75 mm 30 mm 3 mm 5 (Ø 4 mm) 48 stk. (6 x 8 stk.) i PROFI-PACK
DKK 284,00
(DKK 5,92 / stk.)
inkl. momsDKK 284,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x190763 hvid 100 mm 75 mm 30 mm 3 mm 5 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 135,00
(DKK 13,50 / stk.)
inkl. momsDKK 135,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x190107 brun 120 mm 80 mm 35 mm 4 mm 9 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 178,00
(DKK 17,80 / stk.)
inkl. momsDKK 178,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200202 galvaniseret 120 mm 80 mm 35 mm 4 mm 9 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 112,00
(DKK 11,20 / stk.)
inkl. momsDKK 112,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x190770 hvid 120 mm 80 mm 35 mm 4 mm 9 (Ø 5 mm) 10 stk.
DKK 178,00
(DKK 17,80 / stk.)
inkl. momsDKK 178,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x190114 brun 180 mm 120 mm 40 mm 5 mm 7 (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 298,00
(DKK 29,80 / stk.)
inkl. momsDKK 298,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200219 galvaniseret 180 mm 120 mm 40 mm 5 mm 7 (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 197,00
(DKK 19,70 / stk.)
inkl. momsDKK 197,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x190787 hvid 180 mm 120 mm 40 mm 5 mm 7 (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 298,00
(DKK 29,80 / stk.)
inkl. momsDKK 298,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x200226 galvaniseret 240 mm 160 mm 50 mm 5 mm 10 (Ø 6 mm) 10 stk.
DKK 338,00
(DKK 33,80 / stk.)
inkl. momsDKK 338,00
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x201216 galvaniseret 80 mm 40 mm 30 mm 2 mm 5 (Ø 4 mm) 20 stk.
DKK 97,30
(DKK 4,87 / stk.)
inkl. momsDKK 97,30
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
38245x190756 hvid 80 mm 40 mm 30 mm 2 mm 5 (Ø 4 mm) 10 stk.
DKK 97,30
(DKK 9,73 / stk.)
inkl. momsDKK 97,30
plus DKK 120,00 fragt
Produktsikkerhed
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Bjælkevinkel, Bjælke-vinkel, Bjælkevinkel indvendigt undersænket, Bjælkevinkel uensbenet, Bjælkevinkel Vormann, Bjælkevinkel galvaniseret, Bjælkevinkel brun, Bjælkevinkel hvid, Bjælkevinkel rustfrit stål, Bjælkevinkel rustfrit stål, Bjælkevinkel PROFI-PACK, 000179080Z Vormann, 000179100Z Vormann, 000179120Z Vormann, 000179180Z Vormann, 000179240Z Vormann, 000179080B Vormann, 000179100B Vormann, 000179120B Vormann, 000179180B Vormann, 000179080W Vormann, 000179100W Vormann, 000179120W Vormann, 000179180W Vormann, 000179100ZP Vormann, 010179080 Vormann, 010179100 Vormann, Vormann, Bjælkeholder, Bjælkebærer, Stålvinkel