Band-It lås - Valustrap - Rustfrit stål - Bredde 9,5 til 19,1 mm - Pakke à 100 stk. - Pris pr. pakke

(demo eksemplar)
Indsatsområde
  • Valuclip-låse til Valustrap-bånd er velegnede til lette opgaver, såsom skiltemontering og kabelbundtning.
Beskrivelse
  • Band-It låsen har afrundede, glatte kanter, hvilket muliggør nem fastgørelse og montering.
Tekniske data
  • Til Band-It Valustrap metalbånd - 9,5 til 19,1 mm
  • Pakkeenhed - 100 stk.
  • Pris pr. pakke
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Bredde
VE
Anzeigen als liste Tabel
Artikel-nr. Bredde VE pris ex. moms
857711361000 9,5 mm 100 stk.
DKK 226,00
(DKK 2,26 / stk.)
inkl. momsDKK 226,00
plus DKK 120,00 fragt
857711361001 12,7 mm 100 stk.
DKK 353,00
(DKK 3,53 / stk.)
inkl. momsDKK 353,00
plus DKK 120,00 fragt
857711361002 15,9 mm 100 stk.
DKK 494,00
(DKK 4,94 / stk.)
inkl. momsDKK 494,00
plus DKK 120,00 fragt
857711361003 19,1 mm 100 stk.
DKK 471,00
(DKK 4,71 / stk.)
inkl. momsDKK 471,00
plus DKK 120,00 fragt
Dette produkt er tilbehør til...
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: bandit, band it, band-it, lås, låse, metallås, metallåse, band-it spændehoved, band-it spændehoveder, Bandimex, spændebåndshoveder, spændebåndshoved