Affaldssække - fremstillet af polyethylen (PE)

(demo eksemplar)
Indsatsområde
  • Affaldssækkene er velegnede til indsamling og bortskaffelse af affald i virksomheder, på værksteder, på lagre, på kontorer og i private hjem.
  • Afhængigt af udførelsen kan de anvendes til alt fra almindelige til krævende opgaver.
Beskrivelse
  • Affaldssækkene er fremstillet af polyethylen (PE). Bortskaffelse skal ske i overensstemmelse med lokale og lovmæssige krav.
Tekniske data
  • Fremstillet af polyethylen (PE)
Udførelse (9)
grænse udvælgelse
Volumen
Mål
Materiale
Farve
Rullelængde
Anvendelse til
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 906111711005
Udførelse
Volumen300 L
Mål95 cm x 125 cm
MaterialeLD-PE, 100µm
Farveblå
Rullelængde1 stk.
Anvendelse tiltunge opgaver, passer i 210
DKK 28,10
inkl. momsDKK 28,10
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 906111711004
Udførelse
Volumen20 L
Mål45 cm x 54 cm
MaterialeHD-PE, 7µm
Farvetransparent
Rullelængde50 stk.
Anvendelse tilsmå skraldespande
DKK 31,20
(DKK 0,62 / stk.)
inkl. momsDKK 31,20
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 906111711007
Udførelse
Volumen70 L
Mål57 cm x 100 cm
MaterialeLD-PE, 40µm (type 60)
Farveblå
Rullelængde25 stk.
Anvendelse tilnormale opgaver, stand
DKK 130,00
(DKK 5,20 / stk.)
inkl. momsDKK 130,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 906111711008
Udførelse
Volumen120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 40µm (type 60)
Farveblå
Rullelængde25 stk.
Anvendelse tilnormale opgaver, stan
DKK 123,00
(DKK 4,92 / stk.)
inkl. momsDKK 123,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 906111711002
Udførelse
Volumen120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 40µm (type 60)
Farvegul
Rullelængde25 stk.
Anvendelse tilnormale opgaver, stan
DKK 172,00
(DKK 6,88 / stk.)
inkl. momsDKK 172,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 906111711003
Udførelse
Volumen120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 40µm (type 60)
Farverød
Rullelængde25 stk.
Anvendelse tilnormale opgaver, stand
DKK 115,00
(DKK 4,60 / stk.)
inkl. momsDKK 115,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 906111711001
Udførelse
Volumen120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 50µm (type 70)
Farveblå
Rullelængde25 stk.
Anvendelse tilnormale opgaver, med
DKK 163,00
(DKK 6,52 / stk.)
inkl. momsDKK 163,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 906111711000
Udførelse
Volumen120 L
Mål70 cm x 110 cm
MaterialeLD-PE, 70µm (type 100)
Farveblå
Rullelængde25 stk.
Anvendelse tiltunge opgaver, ekst
DKK 199,00
(DKK 7,96 / stk.)
inkl. momsDKK 199,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 906111711006
Udførelse
Volumen30 L
Mål50 cm x 60 cm
MaterialeLD-PE, 12µm
Farvehvid
Rullelængde50 stk.
Anvendelse tilalmindelige skraldespande, ekstra stær
DKK 56,00
(DKK 1,12 / stk.)
inkl. momsDKK 56,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: affaldssæk, affaldssække, affaldsposer, affaldspose, affaldsposer