Affaldssæk - LDPE - indhold 300 til 2500l - transparent - pris pr. pakkeenhed

Indsatsområde
  • Affaldssækkene er velegnede til let affald med stort volumen, såsom emballagerester, styroporrester, folier og lignende.
Beskrivelse
  • Sækkene med sidefolder er fremstillet af polyethylen.
  • Affaldssækkene har en stabil kvalitet.
Tekniske data
  • Materiale - LDPE (blød polyethylen)
  • Farve - transparent
Udførelse (4)
grænse udvælgelse
Indhold
Dimensioner HxBxD
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 906100722604
Udførelse
Indhold240 l
Dimensioner HxBxD650 x 550 x 1350 mm
VE100 stk.
DKK 3.320,00
(DKK 41,50 / stk.)
inkl. momsDKK 3.320,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid uger
Varenr.: 906100722605
Udførelse
Indhold600 l
Dimensioner HxBxD800 x 500 x 1700 mm
VE100 stk.
DKK 4.040,00
(DKK 40,40 / stk.)
inkl. momsDKK 4.040,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 906100603391
Udførelse
Indhold2500 l
Dimensioner HxBxD1250 x 850 x 2500 mm
VE40 stk.
DKK 3.850,00
(DKK 96,25 / stk.)
inkl. momsDKK 3.850,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 906100722606
Udførelse
Indhold1000 l
Dimensioner HxBxD800 x 500 x 2200 mm
VE80 stk.
DKK 4.140,00
(DKK 51,75 / stk.)
inkl. momsDKK 4.140,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: affaldssæk, restaffaldssæk, affaldssække, affaldssæk, pe-sæk, pe-pose, affaldspose