5,6 liters plastspand (rund, farve: hvid) - "Jokey-Euro-Tainer" - Type JET 56

Indsatsområde
  • til opbevaring og lagring af faste og flydende medier
  • Godkendt til fødevarebrug
Beskrivelse
  • Lukkesystem med enkeltkant sikrer perfekt tæthed i alle positioner samt nem åbning og lukning af beholderen
  • automat-egnet, stabelbart grunddesign
  • udstyret med sikring mod lågløft
Tekniske data
  • ISO-volumen - 5,6 liter
  • øvre diameter - Ø 225 mm
  • højde med låg - 212 mm
  • Materiale - PP (polypropylen)
Udførelse (8)
grænse udvælgelse
Volumen
Låg
Hank
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 950211000570
Udførelse
Volumen-
Lågkun låg
Hank-
VE1 stk.
DKK 5,92
inkl. momsDKK 5,92
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 950211000571
Udførelse
Volumen-
Lågkun låg
Hank-
VE36 stk.
DKK 708,00
(DKK 7,08 / stk.)
inkl. momsDKK 708,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950211200570
Udførelse
Volumen5,6 liter
Lågmed låg
Hankplasthank
VE1 stk.
DKK 29,40
inkl. momsDKK 29,40
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 950211200571
Udførelse
Volumen5,6 liter
Lågmed låg
Hankplasthank
VE36 stk.
DKK 1.270,00
(DKK 35,28 / stk.)
inkl. momsDKK 1.270,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950211200572
Udførelse
Volumen5,6 liter
Lågmed låg
Hankplasthank
VEPalle / 1080 stk.
DKK 25.500,00
(DKK 23,61 / stk.)
inkl. momsDKK 25.500,00
plus DKK 2.500,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950212200570
Udførelse
Volumen5,6 liter
Låguden låg
Hankplasthank
VE1 stk.
DKK 33,80
inkl. momsDKK 33,80
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Varenr.: 950212200571
Udførelse
Volumen5,6 liter
Låguden låg
Hankplasthank
VE36 stk.
DKK 927,00
(DKK 25,75 / stk.)
inkl. momsDKK 927,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 950212200572
Udførelse
Volumen5,6 liter
Låguden låg
Hankplasthank
VEPalle / 648 stk.
DKK 20.200,00
(DKK 18,70 / stk.)
inkl. momsDKK 20.200,00
plus DKK 2.500,00 fragt
Leveringstid uger
Bedømmelser
samlede anmeldelser
5.0 von 5.0 af stjerner / 1 Anmeldelser
Bewertungsübersicht
5 stjerne
(1)
4 stjerne
(0)
3 stjerne
(0)
2 stjerne
(0)
1 stjerne
(0)
De fleste positiv bedømmelse vs. kritisk gennemgang
Bernd Weber
Alle de bedste
kommentarer kunde
Bernd Weber
20.02.2012
Alle de bedste
søgeord: spand, bæger, plastspand, plastspand, plastspand, plastspand, fødevarespand, Plastspand