3F-vinkel (konsoller) - stål - 40 x 25 x 70 mm - pris pr. pakkenhed

Indsatsområde
  • Vinklen er velegnet til brug i industrien, håndværk og hobbyprojekter.
Beskrivelse
  • Hullerne er undersænket på indersiden.
Tekniske data
  • Materiale - stål
  • Mål A1/A2 - 40/25 mm
  • Mål B - 70 mm
  • Materialetykkelse - 1,5 mm
  • Skruehuller - 5 (Ø 4,0 mm)
  • Pris pr. pakkenhed
Udførelse (3)
grænse udvælgelse
Type
A1/A2
B
VE
Anzeigen als liste Tabel
Varenr.: 38245x25122
Udførelse
Typehvid
A1/A240/ 25 mm
B70 mm
VE10 stk.
Produktsikkerhed
DKK 129,00
(DKK 12,90 / stk.)
inkl. momsDKK 129,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x251716
Udførelse
Typegalvaniseret
A1/A240/ 25 mm
B70 mm
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 203,00
(DKK 10,15 / stk.)
inkl. momsDKK 203,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid: 7-10 hverdage
Varenr.: 38245x251044
Udførelse
Typesort
A1/A240/ 25 mm
B70 mm
VE20 stk.
Produktsikkerhed
DKK 258,00
(DKK 12,90 / stk.)
inkl. momsDKK 258,00
plus DKK 120,00 fragt
Leveringstid 2 - 5 hverdage
Bedømmelser


Der blev ikke afgivet en bedømmelse endnu
søgeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Beslag, Vinkel Vormann, Vinkel undersænket, Vinkel 3F, Vinkel sort, Vinkel hvid, Vinkel galvaniseret, 000165040W Vormann, 000165040Z Vormann, 000165040S Vormann, Vormann, Bærevinkel, Hjørnevinkel, Stålvinkel